38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 67: | Rad 67: | ||
||Resa till Kina||099-315 70||9.90 kr | ||Resa till Kina||099-315 70||9.90 kr | ||
|- | |- | ||
||( | ||(Semesterresa till Teneriffa) Per-Ole||099-314 02||9.90 kr | ||
|- | |- | ||
||(Semesterresa till Teneriffa) Stig-Hemler||099-314 01||9.90 kr | ||(Semesterresa till Teneriffa) Stig-Hemler||099-314 01||9.90 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 39.12|12]]'''||25.000 kr||099-315 80||9.90 kr | |||
|- | |||
||Kontanttolvan ||099-315 70||9.90 kr | |||
|- | |||
||(25.000 kr) Anders Björck ||099-314 02||9.90 kr | |||
|- | |||
||(25.000 kr) Anders Borg ||099-314 01||9.90 kr | |||
|} | |} |
redigeringar