38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Soundtrack) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
||In my life|| | ||In my life|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 24.07|7]]''' || Maria Rådsten||Head over heals|| | ||
|- | |- | ||
|| | ||Stephen Simmonds||Let me touch||{{spotify|id=1pWYftpDJz4Zz1uHRHuqRd}} | ||
|- | |- | ||
| | ||Emil Sigfridsson||Tillbaka till igår||{{spotify|id=5wHoIaTewih7uftStPyfXX}} | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 24.08|8]]''' || Laura Pausini||Surrender||{{spotify|id=2X9is9mPEFWF28S2rAUGUs}} | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Helena Bergström||Allt är glömt||{{spotify|id=1OYVAHhduuEk4kyPCYQ4ai}} | ||
|- | |||
||Mitt eget tivoli||{{spotify|id=4PUKg9Oq0daaTVgU0oDMwe}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 24.09|9]]''' || Eric Gadd||Stay this Way|| {{spotify|id=5pDcXWhAqmzkPM9IdeZ7oO}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lisa Nilsson||Himlen runt hörnet||{{spotify|id=3ZW7IsHLlxX9fxEjCGqTrY}} | |||
|- | |||
||Långsamt farväl||{{spotify|id=3LuOoyDzXfVpdqNKsBMVuz}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 24.10|10]]''' || rowspan= "2"|Melanie C||On the Horizon||{{spotify|id=685fJN3EQ2aQX1yAk6YBXX}} | |||
|- | |||
||Here It Comes Again||{{spotify|id=7bcNfGdJn74fKbqrezuYW0}} | |||
|- | |||
||Fernandoz||Vem får din kärlek i natt||{{spotify|id=58nRbkFAvjJcXUzgJsEcMP}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 24.13|13]]''' || Lotta Engberg och Triple & Touch||100%|| | |||
|- | |||
||Kikki, Bettan & Lotta||Din hånd i min hånd|| | |||
|- | |||
||The Refreshments||We can't just win||{{spotify|id=0Wx8rcxVd7SySLkbCHgExZ}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 24.14|14]]''' || Sanna Nielsen||Hela världen för mig||{{spotify|id=2lj4kO5PdVBbvIifZIAL2D}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Simply Red||If you don´t know me by now ||{{spotify|id=3AXsldREGLkVbK9RCbbzlu}} | |||
|- | |||
||Sunrise||{{spotify|id=0jGVEPscW8KmqktoHqv2Pa}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 24.16|16]]''' || Fame||Give me your love||{{spotify|id=2uRPIoeF7oa42h1t7tgo7I}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11" |'''[[Avsnitt 24.17|17]]''' || rowspan= "2"|Antique ||Moro Mou||{{spotify|id=6hjkBoTbfij3FNx5mnK3Qw}} | |||
|- | |||
|Die For You||{{spotify|id=59wp0uf7el6E2xo0sYUQsL}} | |||
|- | |||
|Hej Kalle||Vi har dansat||{{spotify|id=60jjtL1Fi36jhaH9PKhBWI}} | |||
|- | |- | ||
|Titti Sjöblom och Ehrling Eliasson||Imse vimse spindel|| | |Titti Sjöblom och Ehrling Eliasson||Imse vimse spindel|| | ||
Rad 35: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
|June night|| | |June night|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 24.18|18]]''' || Monia Sjöström||Rakt ut i natten||{{spotify|id=5aRHFJiCtClxhK8Kakl5rv}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Tommy Körberg||Judy min vän||{{spotify|id=63bYinfFl9iLovydeYTjxk}} | |||
|- | |||
||Som en bro över mörka vatten||{{spotify|id=4YM90VcxnKWEpDHTLbmk3j}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 24.19|19]]''' || Jan Johansen och Jill Johnson||Let it be me|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 24.20|20]]''' || Fifth Avenue||Sometimes when we touch|| | |||
|- | |||
|Charlotte Nilsson och Lasse Tennander ||Nu blåser vi ut ljusen stolta stad|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar