38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
||Kontantvinst ||099-436 36 ||4.95 kr||2, 5, 9 | ||Kontantvinst ||099-436 36 ||4.95 kr||2, 5, 9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.07|7]]'''||Möt våren i Holland ||099-435 35||4.95 kr||1, 5, 8 | |||
|- | |||
||Möt våren i Holland ||099-436 36 ||4.95 kr|0, 3, 6 | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar