38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 23.02|2]]''' || Sven-Ingvars och Wojtek Goral||När solen färgar juninatten|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Sven-Ingvars||Sommar och sol är det bästa jag vet||{{spotify|id=06Vm2JsuFNI3zv7MX6QiJG}} | |||
|- | |||
||Vid din sida||{{spotify|id=2oAXkwYwKxHIRqucit2xSy}} | |||
|- | |||
||Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | |||
|- | |||
||Def Leppard||Now|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Musikalen Garbro ||En enkel tid|| | |||
|- | |||
||Den vilda sidan|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Time after time|| | |||
|- | |||
||Soul Bossanova|| | |||
|- | |||
||Sign you name|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Living Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6DYhbaHSfp7MfxCfwhvEBG]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Living Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6DYhbaHSfp7MfxCfwhvEBG]]</center> |
redigeringar