38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 31: | Rad 31: | ||
|- | |- | ||
||Kärlekens spel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6IqcWWGGJZIQbOZp3BFAtt]]</center> | ||Kärlekens spel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6IqcWWGGJZIQbOZp3BFAtt]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 07.09|9]]''' || rowspan= "4"|Sven-Ingvars||Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | |||
|- | |||
||Det är du, det är jag, det är vi||{{spotify|id=01fFtTvsCJWX2sSS0jPT9d}} | |||
|- | |||
||Byns enda blondin||{{spotify|id=1eN6mc3w58YfRPKkEf7YjA}} | |||
|- | |||
|[[Klöver på hjulet igen!]]|| | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars och Loket||Säg inte nej, säg kanske (alternativ text)|| | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| |
redigeringar