38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|- | |- | ||
|| Att angöra en brygga|| | || Att angöra en brygga|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 36.11|11]]''' ||rowspan= "2"|CC & Lee||Himlen kan vänta||{{spotify|id=7yncToene7AbF3HuEhDxA0}} | |||
|- | |||
|Leende guldbruna ögon||{{spotify|id=6RoLG3WRTeQplS2HloEXio}} | |||
|- | |||
|Maria Lundqvist||Steget|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Everything i own|| | |||
|- | |||
|Nocturne|| | |||
|- | |||
|| Var inte rädd mitt barn|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar