38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 58: | Rad 58: | ||
|Georgia on my mind|| | |Georgia on my mind|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 33.06|6]]''' || rowspan= "2"|Enrique Iglesias||Tired of Being Sorry||{{spotify|id=4DgW5syj38LRX7nG9WtKhp}} | |||
|- | |||
|Do You Know? (The Ping Pong Song)||{{spotify|id=5Utz5NBlQnUTpiy56fUHfh}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Puran Chen ''(bingomusik)''||Fantasia i D-moll|| | |||
|- | |||
|Arabesque i E-dur|| | |||
|- | |||
|Sonate i C-dur|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar