38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Liverpool & Claes af Geijerstam ''(bingomusik)''||Norwegian Wood|| | |Liverpool & Claes af Geijerstam ''(bingomusik)''||Norwegian Wood|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 33.08|8]]''' || Katie Melua ||If you were a sailboat||{{spotify|id=21eVhkVvtPMx6tc4Pz7zBc}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 33.08|8]]''' || Katie Melua ||If you were a sailboat||{{spotify|id=21eVhkVvtPMx6tc4Pz7zBc}} | ||
Rad 102: | Rad 101: | ||
|- | |- | ||
|Blues/Gospel medley|| | |Blues/Gospel medley|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 33.09|9]]''' || Katie Melua ||If you were a sailboat||{{spotify|id=21eVhkVvtPMx6tc4Pz7zBc}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|The Pipes ''(bingomusik)''||Porque|| | |||
|- | |||
|Too much|| | |||
|- | |||
|Still awake|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar