38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''Säsong 37''' || Bingo||099-235 35||3.95 kr|| |- |F...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.01|1]]'''||Premiärpengar||099-445 45||7.50 kr||0, 5, 9 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.01|1]]'''||Premiärpengar||099-445 45||7.50 kr||0, 5, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.02|2]]'''||Babbens Afrika||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar