38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.06|6]]'''||Shoppinghelg i Berlin||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 4 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.06|6]]'''||Shoppinghelg i Berlin||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 4 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 37.07|7]]'''||Nyårsresa för hela familjen||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |||
||100.000 kr||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.08|8]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||7, 8, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.09|9]]'''||Resa till USA||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.10|10]]'''||19.800 kr||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.11|11]]'''||Weekend i Julstaden Göteborg||099-445 45||7.50 kr||4, 7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.12|12]]'''||Kreta||099-445 45||7.50 kr||3, 5, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.13|13]]'''||Världens Lyxigaste Kryssning||099-445 45||7.50 kr||0, 3, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.14|14]]'''||Hemelektronik||099-445 45||7.50 kr||5, 7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.15|15]]'''||Julshow i Stockholm||099-445 45||7.50 kr||4, 6, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.16|16]]'''||Island||099-445 45||7.50 kr||5, 6, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.17|17]]'''||Nyår i Paris||099-445 45||7.50 kr||3, 5, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.18|18]]'''||Haralds Västindien||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.19|19]]'''||Chans på travmiljoner||099-445 45||7.50 kr||0, 6, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 37.20|20]]'''||Julklappar till barnen||099-436 36||4.95 kr|| | |||
|- | |||
||Egypten||099-445 45||7.50 kr||0, 2, 8 | |||
|- | |||
|Julklappssäcken||099-315 45||9.90 kr||0, 2, 7 | |||
|- | |||
|Mellandagsrean||099-441 41||7.50 kr||1, 3, 5 | |||
|- | |||
|Tre solresor||099-442 42||7.50 kr||4, 5, 6 | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.50 kr/hela samtalet går till World Childhood|| | |||
|} | |} |
redigeringar