38 147
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.08|8]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||7, 8, 9 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.08|8]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||7, 8, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.09|9]]'''||Resa till USA||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 7 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar