38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 40: | Rad 40: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.16|16]]'''||Island||099-445 45||7.50 kr||5, 6, 9 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.16|16]]'''||Island||099-445 45||7.50 kr||5, 6, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.17|17]]'''||Nyår i pParis||099-445 45||7.50 kr||3, 5, 8 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar