38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 43: | Rad 43: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.17|17]]'''||Nyår i Paris||099-445 45||7.50 kr||3, 5, 8 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.17|17]]'''||Nyår i Paris||099-445 45||7.50 kr||3, 5, 8 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.18|18]]'''||Haralds Västindien||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 7 | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar