37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 69: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
|Semester || | |Semester || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.07|7]]''' ||Mathias Holmgren||Det var dina fel jag föll för||{{spotify|id=5SzaVJAgGacsFE9p2lHgz8}} | |||
|- | |||
|Jessica Andersson och Mathias Holmgren||Faller|| | |||
|- | |||
||Jessica Andersson||Wake Up||{{spotify|id=1IHT8Ye2ehnu8OKYlw53YA}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Kalla nätter|| | |||
|- | |||
|All over again|| | |||
|- | |||
|Fame|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> |
redigeringar