37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 185: | Rad 185: | ||
|- | |- | ||
|What's another year|| | |What's another year|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Arvingarna||Kärlek överallt||{{spotify|id=5KKTBN57YdHfDqh1L4NoC2}} | |||
|- | |||
|Livet är underbart||{{spotify|id=6wY3QZCeVHjpTXCIPf2xrq}} | |||
|- | |||
|Jan Malmsjö||Hej Clown|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vackra pojkar, vackra män|| | |||
|- | |||
|Lady in red|| | |||
|- | |||
|En sång en gång för länge sen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar