37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 223: | Rad 223: | ||
|- | |- | ||
|To All the Girls I've Loved Before || | |To All the Girls I've Loved Before || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Cecilia Vennersten||Till livets slut|| | |||
|- | |||
|Det vackraste||{{spotify|id=4uwUxSUrtFKG9sECn1jKvv}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Kär och galen|| | |||
|- | |||
|I swear|| | |||
|- | |||
|För kärlekens skull|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar