38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 17: | Rad 17: | ||
|- | |- | ||
||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 07.02|2]]''' || rowspan= "5"|Kikki Danielsson & Roosarna||Långt bortom bergen|| | |||
|- | |||
|Vet du vad jag vet?|| | |||
|- | |||
|Har du kommit för att stanna?|| | |||
|- | |||
|I'm Gonna Knock on Your Door|| | |||
|- | |||
|Caribbean Life|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| |
redigeringar