38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 09.09|9]]''' || rowspan= "13"|Arvingarna||Heja blåvitt|| | |||
|- | |||
|Du och jag||{{spotify|id=7rymJmVGjYTxD1hS3bUqcH}} | |||
|- | |||
|Än finns det kärlek||{{spotify|id=2tjuvec3rSBa5gbR5gHGiT}} | |||
|- | |||
|Månsken över heden||{{spotify|id=32MgCFpTtxNSb4adpAwg96}} | |||
|- | |||
|Alltid||{{spotify|id=3hzlCd3zV0S6BPU0sDNV7b}} | |||
|- | |||
|Fri som en vind||{{spotify|id=2nxoYCar9ZopMeeyijAeiV}} | |||
|- | |||
|Linda går||{{spotify|id=5YVHvk6xzSZtwUOqCD6SAP}} | |||
|- | |||
|Under mitt täcke||{{spotify|id=VbbpMgWld6EkhfAxKXyT1}} | |||
|- | |||
|Jeannie||{{spotify|id=7G1toUqAYvRh3vQ6x9WHYi}} | |||
|- | |||
|Bo Diddley||{{spotify|id=352Ow78XTpy1GJIGhjeWC6}} | |||
|- | |||
|Eloise||{{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | |||
|- | |||
|Allt jag gör||{{spotify|id=63k9Livph7iUE5QkmGfGuw}} | |||
|- | |||
|Drömmen om Hollywood||{{spotify|id=2Mz8Xd0yXqXBOU8NQJQfLo}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "14"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} | | style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "14"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} |
redigeringar