38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|Om och om igen||{{spotify|id=6Cm1IRnbil99GZr51Te6a0}} | |Om och om igen||{{spotify|id=6Cm1IRnbil99GZr51Te6a0}} | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.04|4]]''' || rowspan= "7"|Hermans||Kasta inte skräp, kasta varpa|| | |||
|- | |||
|I en liten båt som gungar|| | |||
|- | |||
|Foot tapper || | |||
|- | |||
|Wilma|| | |||
|- | |||
|Om jag fick vara med dig|| | |||
|- | |||
|Tur i spel|| | |||
|- | |||
|Den som glad är|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| |
redigeringar