38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i Sommarbingo. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-align: center;"| '''...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | | style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Sommarbingo]] | [[Category:Soundtrack|Sommarbingo]] |
redigeringar