38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 100: | Rad 100: | ||
|- | |- | ||
| Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | | Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | |||
|- | |||
|Någon|| | |||
|- | |||
|Våra nya vingar|| | |||
|- | |||
|Du ger mig av din kärlek||{{spotify|id=6JqOxv4OFZllSa27Fw2Jyr}} | |||
|- | |||
|Emelie||{{spotify|id=4ehvAmDpFItngX4bfSi6AA}} | |||
|- | |||
|Bara Tre små ord||{{spotify|id=41L7eoPPN54KjYoOPDUJ0j}} | |||
|- | |||
|Lotta Engbergs och Umberto Marcato||Därför älskar jag dig|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| |
redigeringar