38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 151: | Rad 151: | ||
|- | |- | ||
|Not counting you|| | |Not counting you|| | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.19|19]]''' ||rowspan= "8"| Drifters||Lycka till||{{spotify|id=6hSF2fDHxoGp8XTS5YL0A4}} | |||
|- | |||
|Än kan jag känna det där||{{spotify|id=5OO5izjji0hdXwYu3BQSsX}} | |||
|- | |||
|Kommer tid, kommer råd||{{spotify|id=1HP5nMdcOoMELL80H1er21}} | |||
|- | |||
|Kärlekens låga||{{spotify|id=7FbjW9EblBgD3PahjywFmX}} | |||
|- | |||
|Nästa gång det blir sommar||{{spotify|id=270VS4k4P8GeIALYzuPrCH}} | |||
|- | |||
|Det finns en||{{spotify|id=4DYwi3sbOsuNkpaIjhdGrB}} | |||
|- | |||
|Håll mig hårt||{{spotify|id=31PvRzv4j6eCq8eV74qDWn}} | |||
|- | |||
|Spara sista dansen ||{{spotify|id=2b35c58DV6F3GOGCL8w6lj}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.20|20]]''' ||Kellys|| Hej L. A. | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.20|20]]''' ||Kellys|| Hej L. A. |
redigeringar