37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 154: | Rad 154: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.20|20]]'''|| Mat||Svenskt kött||Bingovagnen||TV-Stereo||En smak av Asien||Flygresa||Bingobike||Postorder||Hästen||Bensin m.m.||Smycken||Allemansskotern||Stegen||El-verktyg | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.20|20]]'''|| Mat||Svenskt kött||Bingovagnen||TV-Stereo||En smak av Asien||Flygresa||Bingobike||Postorder||Hästen||Bensin m.m.||Smycken||Allemansskotern||Stegen||El-verktyg | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 5=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|1]]'''||Hästen||Eurodisney||Spännande såser||Pålägget||PS/1-datorn||Smycken||Bensin m.m.||Största veckotidningen||Fritidsresa||Postorder||TV-Video||Stegen||Möbler||Mat||BingoLotto-tvätten | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]'''|| Största veckotidningen||Mat||Möbler||TV-Video||Fritidsresa||BingoLotto-tvätten||Stegen||PS/1-datorn||Spännande såser||Eurodisney||Hästen||Smycken||Bensin m.m.||Postorder||Pålägget | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.05|3]]'''||Bensin m.m.||Spännande såser||Postorder||Eurodisney||Smycken||Största veckotidningen||Mat||Hästen||Pålägget||Möbler||Stegen||TV-Video||PS/1-datorn||Fritidsresa||BingoLotto-tvätten | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.05|4]]'''||Möbler||Pålägget||Stegen||TV-Video||Fritidsresa||BingoLotto-tvätten||PS/1-datorn||Bensin m.m.||Spännande såser||Postorder||Eurodisney||Smycken||Hästen||Mat||Största veckotidningen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.05|5]]'''||TV-video||Fritidsresa||Pålägget||Smycken||Choklad||Stegen||Största veckotidningen||Bensin m.m.||Hudvårdsserien||BingoLotto-tvätten||Mat||Postorder||Hästen||Möbler||Symaskin | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.06|6]]'''||Mat||Stegen||Möbler||Hästen||Choklad||Smycken||Symaskin||Bensin m.m.||Hudvårdsserien||TV-Video||Största veckotidningen||Fritidsresa||BingoLotto-tvätten||Pålägget||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.07|7]]'''||Postorder||Hudvårdsserien||Pålägget||Möbler||Fritidsresa||Stegen||BingoLotto-tvätten||Choklad||Hästen||Mat||Smycken||Symaskin||Bensin m.m.||TV-Video||Största veckotidningen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.08|8]]'''|||| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 05.09|9]]''' || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 05.10|10]]'''||Smycken||Pålägget||Möbler||Postorder||Massor av elverktyg||TV-Video||Hästen||Bensin m.m.||Fritidsresa||Cappuccino||BingoLotto-tvätten||En smak av Asien||Stegen||Mat||Spik | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.11|11]]'''|| Fritidsresa||Mat||Verktygslådan||En smak av Asien||BingoLotto-tvätten||Cappuccino||Smycken||Pålägget||Möbler||Postorder||TV-Video||Bensin m.m.||Hästen||Stegen||Massor av elverktyg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.12|12]]'''||Pålägget||TV-Video||Stegen||Möbler||Massor av elverktyg||Fritidsresa||Mat||Bensin m.m.||Hästen||Postorder||Cappuccino||En smak av Asien||Smycken||För hushållet||Fönstertvätt | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.13|13]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.14|14]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.15|15]]'''|| Bensin m.m.||Fönstertvätt||Dator||TV-Video||Hästen||Stegen||Din egen mobiltelefon||Postorder||Möbler||Fritidsresa||Klassisk choklad||Smycken||Mat||Massor av elverktyg||Pålägget | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]'''||Stegen||Smycken||Mat||Resa||Bensin m.m.||Klassisk choklad||Massor av elverktyg||Pålägget||Möbler||Fönstertvätt||Dator||TV-Video||Hästen||Mobiltelefon||Postorder | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar