38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 234: | Rad 234: | ||
||Kärleksvals|| | ||Kärleksvals|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 23.16|16]]''' || rowspan= "2"|Robbie Williams ||Feel||{{spotify|id=2Ms33RTRCT6gArrpcrPxmo}} | ||
|- | |- | ||
|| | ||Supreme||{{spotify|id=56RaW32XnoNa7PnEIor33y}} | ||
|- | |- | ||
|Gösta Linderholm||Jag såg mamma kyssa tomten|| | |rowspan= "3"|Gösta Linderholm och The Trad Brothers||Jag såg mamma kyssa tomten|| | ||
|- | |||
|Vi äro musikanter|| | |||
|- | |||
|Rulla in en boll och låt den rulla|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Sankta Lucia|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Herkules|| | |||
|- | |||
||Himlen i min famn|| | |||
|- | |||
||Julvisa|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.17|17]]''' || rowspan= "2"|Andrea Bocelli||En Aranjuez con tu amor|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.17|17]]''' || rowspan= "2"|Andrea Bocelli||En Aranjuez con tu amor|| |
redigeringar