38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 119: | Rad 119: | ||
|Searching for love||{{spotify|id=5ikZmnQ0eB2JTjBWTzWRHy}} | |Searching for love||{{spotify|id=5ikZmnQ0eB2JTjBWTzWRHy}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 20.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Niklas Strömstedt||Vakta min ensamhet||{{spotify|id=4HejShWI95XP1HoeusT52u}} | ||
|- | |- | ||
|Med nyförälskad hand||{{spotify|id=5TzyQlHdqKXjayQhgx08iN}} | |Med nyförälskad hand||{{spotify|id=5TzyQlHdqKXjayQhgx08iN}} | ||
Rad 126: | Rad 126: | ||
|- | |- | ||
|Caruso|| | |Caruso|| | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Still crazy after all these years|| | |||
|- | |||
||Shake the world|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Emelie||{{spotify|id=7DH08hoBL93vr1p0IuTfXt}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Emelie||{{spotify|id=7DH08hoBL93vr1p0IuTfXt}} | ||
|- | |- | ||
| | |Ungmö dansar|| | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "2"|Ronan Keating||Lovin' each day||{{spotify|id=11DngWZyEuiYCfahdsJQLO}} | | rowspan= "2"|Ronan Keating||Lovin' each day||{{spotify|id=11DngWZyEuiYCfahdsJQLO}} |
redigeringar