38 127
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 144: | Rad 144: | ||
|- | |- | ||
|Ge dej tid||{{spotify|id=1nD5XbD3CuUdd0NRjPeBw7}} | |Ge dej tid||{{spotify|id=1nD5XbD3CuUdd0NRjPeBw7}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.11|11]]''' || rowspan= "7"| Fernandoz||Dina ögon svarar ja||{{spotify|id=3T3jptDthlvZXkWG4pHC5d}} | |||
|- | |||
|Mitt liv med dig|| | |||
|- | |||
|Det Är Svängig Rock'n'roll||{{spotify|id=77eK86RDjkpUjjaWxpucXb}} | |||
|- | |||
|Green, Green Grass of Home||{{spotify|id=4oveONBPQAlJcBYY2MvmUr}} | |||
|- | |||
|Tusen Ängars Blommor||{{spotify|id=4h5kcesqqqaMamMuk8BEmO}} | |||
|- | |||
|Det är dig jag tänker på||{{spotify|id=76MwKLOze0QLUSaGtWBRCc}} | |||
|- | |||
|Härlig lördag||{{spotify|id=4CkJ8aHOQIW65dbkGrnWqP}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |
redigeringar