38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
|Så kan glädjen väckas||{{spotify|id=4ZPuMNPujCP6PqppvdPulC}} | |Så kan glädjen väckas||{{spotify|id=4ZPuMNPujCP6PqppvdPulC}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.05|5]]''' ||rowspan= "7"|Helene & Gänget ||Segla din båt i hamn||{{spotify|id=2UtA9swD5jGcZELmQnQLrJ}} | |||
|- | |||
|Sweet sixteen|| | |||
|- | |||
|Lyckan kommer, lyckan går||{{spotify|id=1lsOS6nFgOdScRBkvhO409}} | |||
|- | |||
|Om du ger mig tid||{{spotify|id=1DbLFtTAaMik3gXaz18D3G}} | |||
|- | |||
|Varje morogonda' som vi får ha varandra||{{spotify|id=7ijZo4FN8f5hGFMFXvDRvU}} | |||
|- | |||
|Stå på egna ben||{{spotify|id=0W9R9W7881vkgCEAxxPMVW}} | |||
|- | |||
|Nostalgiexpressen ||{{spotify|id=4pHuPacnTf13nXQ5sT3S6y}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Svänzons|| Anna kom hem||{{spotify|id=16WgBgBQnjR7CBhwUs8Isc}} | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Svänzons|| Anna kom hem||{{spotify|id=16WgBgBQnjR7CBhwUs8Isc}} |
redigeringar