38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
||Sign you name|| | ||Sign you name|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 23.03|3]]''' || Silje Nergard||Be still my heart||{{spotify|id=4KAUdFfxYtrerQEw4fwAKq}} | ||
|- | |- | ||
|Helmut Lotti|| | |rowspan= "3"|Helmut Lotti||Heartbreak Hotel|| | ||
|- | |||
|One night|| | |||
|- | |||
|Love me tender|| | |||
|- | |- | ||
|Jerry Williams||Jockey full Of Bourbon||{{spotify|id=0yzwqJNoYoObgQ0zmHSeG7}} | |Jerry Williams||Jockey full Of Bourbon||{{spotify|id=0yzwqJNoYoObgQ0zmHSeG7}} | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Get Here|| | |||
|- | |||
||More human|| | |||
|- | |||
||No More lonely Nights|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Living Doll||{{spotify|id=6DYhbaHSfp7MfxCfwhvEBG}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Living Doll||{{spotify|id=6DYhbaHSfp7MfxCfwhvEBG}} |
redigeringar