38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;"| '''Säsong 54''' || Bingo||099-432 32||4.95 kr|| |- |style="text...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
|Rondellen||099-315 55||9.90 kr|| | |Rondellen||099-315 55||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.02|2]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lottas skattkistor||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar