37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|- | |- | ||
|Ju mer vi är tillsammans|| | |Ju mer vi är tillsammans|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.11|11]]''' ||Shirley Clamp||(You Make Me Feel Like) A Natural Woman|| | |||
|- | |||
|Malou Prytz||Left & Right||{{spotify|id=0adtN7b1rfBWHRWgnUlR9m}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||The Muppet Show theme|| | |||
|- | |||
|I do me|| | |||
|- | |||
|I got you (I feel good)|| | |||
|- | |||
|Minns i november|| | |||
|} | |} |
redigeringar