37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 187: | Rad 187: | ||
|- | |- | ||
|Ännu doftar kärlek|| | |Ännu doftar kärlek|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 57.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Linnea Henriksson||Fira jul med mig||{{spotify|id=0V4WjLiC3Kg7pkGHN5O2cU}} | |||
|- | |||
|Betlehems stjärna||{{spotify|id=5643EWpUt9biUgziKxHrBr}} | |||
|- | |||
|Philip Jalmelid||O helga natt|| | |||
|- | |||
|Malena Ernman||Gabriellas sång||{{spotify|id=3cK0Dgd5sxAVzUGHwMHc4p}} | |||
|- | |||
|Molly Hammar||Shortcuts (I can't wait) ||{{spotify|id=1JwGcqsBMRKywKcmbbzn2k}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Arvingarna ||I do||{{spotify|id=2RNvjHLcUl1ft5v5szLP5U}} | |||
|- | |||
|Änglarnas jul||{{spotify|id=4BuVey33SAEyY7YaRkCmqa}} | |||
|- | |||
|Låt oss skänka hopp||{{spotify|id=/1YYIiyYDz7XZXMd5UooYEt}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|The Mamas ||When you wish upon a star|| | |||
|- | |||
|Run Rudolph Run|| | |||
|- | |||
|Halleluja|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lena Philipsson||Du är aldrig ensam||{{spotify|id=5zJyolhxlYt0nSsSjl03fN}} | |||
|- | |||
|Maria Magdalena||{{spotify|id=3FcaZea4aO9loYJc42HgJd}} | |||
|- | |||
|Philip Jalmelid och Tuva B Larsen||På grund av dig||{{spotify|id=2Mh81Z0kHpn1LzhcNf6r4F}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Tre pepparkaksgubbar|| | |||
|- | |||
|Karl-Bertil Jonssons julafton|| | |||
|- | |||
|Jingle bells|| | |||
|- | |||
|Have yourself a merry little christmas|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar