37 699
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 17) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 720: | Rad 720: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 17.18|18]]'''||Kaffe med dopp||Sveriges största||Stegen||Färgfemman||Mat mm.||El i hemmet||Hästen||Resa||Pyramiden||TV och DVD||Kläder||"Lasse väljer"||Blårutig säng||Färgfemman||Möbler||Bestick||Tunna skivor||Pumpen||colspan= "3"| | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 17.18|18]]'''||Kaffe med dopp||Sveriges största||Stegen||Färgfemman||Mat mm.||El i hemmet||Hästen||Resa||Pyramiden||TV och DVD||Kläder||"Lasse väljer"||Blårutig säng||Färgfemman||Möbler||Bestick||Tunna skivor||Pumpen||colspan= "3"| | ||
|- | |- | ||
|} | |||
===Säsong 18=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.01|1]]'''||Hästen||Resa||Stegen||El i hemmet||Kläder||Färgfemman||Jokerlådan||Mini pizza||Sportiga grejor||TV||Hemtextil||Blårutig säng||Fonder||Färgfemman||Chips||Mat mm||Jokerlådan||Pumpen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.02|2]]'''||Färgfemman||El i hemmet||Mat mm||Hästen||Färgefemman||Stereo||Jokerlådan||Blårutig säng||Pumpen||Kläder||Resa||Mini pizza||Hemtextil||Fonder||Jokerlådan||Sportiga grejor||Chips||Stegen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.03|3]]'''||Mini pizza||Sportiga grejor||Färgfemman||Kläder||Hemtextil||Resa||Mat mm||Färgfemman||Chips||Fonder||Stegen||Jokerlådan||Pumpen||TV||Jokerlådan||El i hemmet||Hästen||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.04|4]]'''||Sportiga grejor||Pumpen||Mini pizza||Färgfemman||Fonder||Mat mm||Jokerlådan||Färgfemman||Blårutig säng||Chips||Stereo||Resa||Kläder||El i hemmet||Hästen||Stegen||Hemtextil||Jokerlådan | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.05|5]]'''||Bestick||Hästen||TV||Resa||Mat mm||El i hemmet||Blårutig säng||Jokerlådan||Färgfemman||Sveriges största||Jokerlådan||Kläder||Möbler||Pumpen||Stegen||Pastasås||Färgfemman||Fonder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.06|6]]'''||Kläder||El i hemmet||Sveriges största||Pumpen||Färgfemman||Jokerlådan||Resa||Stereo||Stegen||Fonder||Färgfemman||Pastasås||Mat mm||Möbler||Olympiahästen||Blårutig säng||Bestick||Jokerlådan | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.07|7]]'''||Resa||Pumpen||Jokerlådan||Stegen||Färgfemman||Möbler||Fonder||Kläder||Sveriges största||El i hemmet||Bestick||Pastasås||Olympiahästen||Mat mm||Jokerlådan||Färgfemman||TV||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.08|8]]'''||Blårutig säng||Bestick||Mat mm||Färgfemman||Resa||Olympiahästen||Pumpen||Stereo||Stegen||Pastasås||Sveriges största||Jokerlådan||Möbler||El i hemmet||Fonder||Jokerlådan||Färgfemman||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.09|9]]'''||Kaffe||Mat mm||Olympiahästen||Jokerlådan||Sveriges största||Kläder||Färgfemmaan||Fonder||Lättstädat||Jokerlådan||Hushållspapper||Färgfemman||Pumpen||El i hemmet||Blårutig säng||Stegen||Resa||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.10|10]]'''||Stegen||El i hemmet||Hushållspapper||Fonder||Olympiahästen||Mat mm||Jokerlådan||Resa||Kläder||Pumpen||Jokerlådan||Färgfemman||Färgfemman||Lättstädat||Blårutig säng||Sveriges största||Stereo||Kaffe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.11|11]]'''||Jokerlådan||Mat m m||Blårutig säng||Pumpen||Färgfemman||Hushållspapper||Sveriges största||Lättstädat||El i hemmet||Kaffe||Olympiahästen||Fonder||TV||Stegen||Färgfemman||Resa||Kläder||Jokerlådan | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.12|12]]'''||Sveriges största||Kaffe||Resa||Jokerlådan||Fonder||Kläder||Mat mm||Stereo||Olympiahästen||Stegen||Färgfemman||Pumpen||Lättstädat||Jokerlådan||Hushållspapper||Färgfemman||El i hemmet||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.13|13]]'''||Hästen||Jokerlådan||Färgfemman||TV||Jokerlådan||Choklad||Stegen||Skor||El i hemmet||Fonder||Kläder||Servis||Resa||Mat mm||Blårutig säng||Pumpen||Trädgårdsdags||Färgfemman | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.14|14]]'''||El i hemmet||Blårutig säng||Kläder||Skor||Jokerlådan||Resa||Fonder||Jokerlådan||Choklad||Trädgårdsdags||Hästen||Stegen||Servis||Mat mm||Pumpen||Färgfemman||Stereo||Färgfemman | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.15|15]]'''||Choklad||Hästen||Resa||Jokerlådan||Pumpen||Trädgårdsdags||Stereo||Kläder||Skor||Färgfemman||Mat mm||Jokerlådan||El i hemmet||Servis||Stegen||Färgfemman||Fonder||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.16|16]]'''||Kläder||Trädgårdsdags||Pumpen||Färgfemmaan||Jokerlådan||Jokerlådan||Fonder||El i hemmet||Skor||Hästen||Resa||Mat mm||Servis||Choklad||Stegen||Blårutig säng||Färgfemman||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.17|17]]'''||Kläder||Husvagnssemester||Stereo||Hushållspapper||Hästen||El i hemmet||Jokerlådan||Stegen||Mat mm||Jokerlådan||Kaffe||Färgfemman||Pumpen||Färgfemman||Mini pizza||Fonder||Blårutig säng||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.18|18]]'''||Jokerlådan||Stegen||Blårutig säng||Kaffe||Husvagnssemester||Mat mm||El i hemmet||Färgfemman||Hushållspapper||Mini pizza||Resa||Jokerlådan||Kläder||Färgfemman||Fonder||TV||Pumpen||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.19|19]]'''||Stegen||Kaffe||Resa||Kläder||Jokerlådan||Blårutig säng||Färgfemman||Färgfemman||Pumpen||Hushållspapper||Jokerlådan||El i hemmet||Hästen||Stereo||Husvagnssemester||Fonder||Mat mm||Mini pizza | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.20|20]]'''||Pumpen||El i hemmet||Stegen||Färgfemman||Jokerlådan||Jokerlådan||Hästen||Hushållspapper||Färgfemman||Kläder||Kaffe||Fonder||Mat mm||TV||Mini pizza||Husvagnssemester||Resa||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 18.21|21]]'''||Jokerlådan||Hushållspapper||Husvagnssemester||Mini pizza||Blårutig säng||Fonder||Kaffe||Resa||Stereo||Jokerlådan||El i hemmet||Färgfemman||Hästen||Stegen||Mat mm||Färgfemman||Kläder||Pumpen | |||
|} | |} |
redigeringar