37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 770: | Rad 770: | ||
|} | |} | ||
===Säsong | ===Säsong 19=== | ||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | {| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | ||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | ||
Rad 810: | Rad 810: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 19.18|18]]'''||Bankvalvet||Inbyggd kokkonst||Bastu/Dusch||Mat m.m.||Telefoni||Färgfemman||Skattkammaren||Pumpen||Porslin||Blårutig säng||TV+Box||Väderstation||Kläder & möbler||Tunna skivor||Färgfemman||Smycken mm | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 19.18|18]]'''||Bankvalvet||Inbyggd kokkonst||Bastu/Dusch||Mat m.m.||Telefoni||Färgfemman||Skattkammaren||Pumpen||Porslin||Blårutig säng||TV+Box||Väderstation||Kläder & möbler||Tunna skivor||Färgfemman||Smycken mm | ||
|} | |||
===Säsong 20=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.01|1]]'''||Mat mm.||Pumpen||Färgfemman||Hemtextil||Avskärmningsskydd||Bastu/Dusch||Kakor||Stegen||Sveriges största||Färgfemman||Blårutig säng||Bärbar dator||Telefoni||Lättlagat||Hemelektronik||Smycken mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.02|2]]'''||Telefoni||Blårutig säng||Färgfemman||Du väljer||Lättlagat||Pumpen||Hemelektronik||Smycken mm||Kakor||Hemtextil||Sveriges största||Bastu/Dusch||Färgfemman||Bärbar dator||Mat mm.||Avskärmningsskydd | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.03|3]]'''||Pumpen||Bastu/Dusch||Telefoni||Smycken mm||Du väljer||Sveriges största||Hemtextil||Mat mm.||Färgfemman||Kakor||Färgfemman||Hemelektronik||Bärbar dator||Lättlagat||Blårutig säng||Avskärmningsskydd | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.04|4]]'''||Pumpen||Färgfemman||Färgfemman||Premiär||Sveriges största||Bärbar dator||Telefoni||Blårutig säng||Bastu & dusch||Kakor||Avskärmningsskydd||Smycken mm||Hemtextil||Lättlagat||Mat mm.||Hemelektronik | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.05|5]]'''||Tunna skivor||Mat mm.||Pumpen||Glasögon||Postorder||Färgfemman||Läspenna||Färgfemman||Smycken mm||Skor||Båtresa||Badkläder||Blårutig säng||Skog & trädgård||Telefoni||Lasse väljer | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.06|6]]'''||Skor||Tunna skivor||Läspenna||Mat m.m.||Badkläder||Blårutig säng||Telefoni||Smycken mm||Färgfemman||Stegen||Glasögon||Skog & trädgård||Pumpen||Färgfemman||Båtresa||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.07|7]]'''||Badkläder||Båtresa||Postorder||Telefoni||Premiär||Skog & trädgård||Smycken mm||Färgfemman||Blårutig säng||Skor||Pumpen||Glasögon||Läspenna||Tunna skivor||Färgfemman||Mat mm. | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.08|8]]'''||Tunna skivor||Skog & trädgård||Färgfemman||Smycken mm||Glasögon||Läspenna||Telefoni||Färgfemman||Blårutig säng||Mat m.m.||Badkläder||Lasse väljer||Postorder||Båtresa||Pumpen||Skor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.09|9]]'''||Smycken mm||Blårutig säng||Färg||Vitvaror ljud & bild||Ostkaka||Färgfemman||Postorder & varuhus||Pumpen||Hemelektronik||Trädgårdsdags||Du väljer||Färgfemman||Mat mm||Sveriges största||Möbler||Bastu/Dusch | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.10|10]]'''||Färgfemman||Hemelektronik||Färg||Postorder & varuhus||Stegen||Möbler||Ostkaka||Pumpen||Sveriges största||Blårutig säng||Trädgårdsdags||Färgfemman||Vitvaror ljud & bild||Bastu/Dusch||Mat mm||Smycken mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.11|11]]'''||Postorder & varuhus||Vitvaror ljud & bild||Ostkaka||Pumpen||Färgfemman||Sveriges största||Bastu/Dusch||Smycken mm||Färg||Hemelektronik||Möbler||Lasse väljer||Trädgårdsdags||Mat mm||Färgfemman||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.12|12]]'''||Hemelektronik||Mat mm||Choklad||Trädgårdsdags||Postorder & varuhus||Pumpen||Vitvaror ljud & bild||Färgfemman||Hotellet||Blårutig säng||Möbler||Smycken mm||Färgfemman||Sveriges största||Färg||Ostkaka | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.13|13]]'''||Mat mm||Högtryckstvätt||Snabblagat||Pumpen||Trädgårdsdags||Smycken mm||Badkläder||Choklad||Widescreen TV||Färgfemman||Färgfemman||Sveriges största||Blårutig säng||Du väljer||Smaksatt med majonnäs||Nöjesparken i Göteborg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.14|14]]'''||Smaksatt majonnäs||Mat mm||Högtryckstvätt||Färgfemman||Widescreen TV||Trädgårdsdags||Lasse väljer||Choklad||Badkläder||Pumpen||Sveriges största||Snabblagat||Nöjesparken i Göteborg||Färgfemman||Blårutig säng||Smycken mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.15|15]]'''||Färgfemman||Trädgårdsdags||Mat mm||Högtryckstvätt||Färgfemman||Snabblagat||Stegen||Widescreen TV||Pumpen||Blårutig säng||Badkläder||Smycken mm||Sveriges största||Nöjesparken i Göteborg||Smaksatt majonnäs||Choklad | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.16|16]]'''||Lasse väljer||Snabblagat||Smaksatt majonnäs||Tillsammans||Nöjesparken i Göteborg||Högtryckstvätt||Sveriges största||Trädgårdsdags||Mat mm||Färgfemman||Smycken mm||Widescreen TV||Bestick||Färgfemman||Blårutig säng||Pumpen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.17|17]]'''||Framkallning||Öland||TV-paket||Postorder & varuhus||Bättre miljö||Trygg & säker||Smycken mm||Pumpen||Mat mm||Bestick||Blårutig säng||Bärdryck||Husvagnsvecka||Klockor||Färgfemman||Färgfemman | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.18|18]]'''||Postorder & varuhus||TV-paket||Färgfemman||Färgfemman||Öland||Blårutig säng||Trygg & säker||Framkallning||Mat mm||Husvagnsvecka||Klockor||Bärdryck||Smycken mm||Bestick||Bättre miljö||Pumpen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.19|19]]'''||Färgfemman||Blårutig säng||Framkallning||Klockor||Husvagnsvecka||Postorder & varuhus||TV-paket||Smycken mm||Färgfemman||Öland||Bättre miljö||Bestick||Bärdryck||Pumpen||Trygg & säker||Mat mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.20|20]]'''||Klockor||Blårutig säng||Bestick||Mat mm||Trygg & säker||Pumpen||Husbilsvecka||Öland||Smycken mm||Bättre miljö||Bärdryck||TV-paket||Postorder & varuhus||Färgfemman||Färgfemman||Framkallning | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.21|21]]'''||Klockor||Öland||Bestick||Färgfemman||Husvagnsvecka||Blårutig säng||Trygg & säker||TV-paket||Bättre miljö||Mat mm||Färgfemman||Bärdryck||Gold kiwi||Pumpen||Smycken mm||Postorder & varuhus | |||
|} | |} |
redigeringar