38 147
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 101: | Rad 101: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.17|17]]'''||Julklappen||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.18|18]]'''||Julhjulet ||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-19 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar