38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 224: | Rad 224: | ||
|- | |- | ||
|Here comes the sun|| | |Here comes the sun|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Kiana||Lemonade||{{spotify|id=6mXCbiHcFrosLRz2Lnypsx}} | |||
|- | |||
|Were did you go||{{spotify|id=1tPzSRXNZbPKQbVh3yv7rs}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | |||
|- | |||
|Memory|| | |||
|- | |||
|Havet är djupt|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar