38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 183: | Rad 183: | ||
|- | |- | ||
|Adress Rosenhill || | |Adress Rosenhill || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.16|16]]''' || rowspan= "2|Donnez||Ta en repa i min epa||{{spotify|id=29HlMtZjdZ4F3PYPNF5Fqb}} | |||
|- | |||
|Hole in one|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Världens bästa servitris|| | |||
|- | |||
|Har du kvar din röda cykel|| | |||
|- | |||
|Till min kära || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar