38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 385: | Rad 385: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.14|14]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 10.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.14|14]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 10.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.15|15]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.15|15]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross 95 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.16|16]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.16|16]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.17|17]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.17|17]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 10.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.18|18]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.00 kr, Vinstmagaeinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.18|18]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.00 kr, Vinstmagaeinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross 95 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.19|19]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.20|20]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 100.000 kr, Inredning 10.00 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.21|21]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 100.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.22|22]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Volkswagen Taigo TSI 110 | |||
|} | |} | ||
redigeringar