38 147
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 265: | Rad 265: | ||
|- | |- | ||
|Lev nu dö sen|| | |Lev nu dö sen|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 66.23|23]]'''||rowspan= "2"|The Moniker||I keep on falling in love|| | |||
|- | |||
|Båtlåt|| | |||
|- | |||
|Alvaro Estrella||Får inte nog||{{spotify|id=5Lg9bSugJTtMNrHzJJLNnS}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Nocturne|| | |||
|- | |||
|Himlen är oskyldig blå|| | |||
|- | |||
|What a fool believes|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar