38 127
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 262: | Rad 262: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.04|4]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 10.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.04|4]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 10.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.05|5]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.06|6]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.07|7]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektornik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar