38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 12 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Flyg bort min fågel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/08BOGxZbs9x9lwvsLUlz2F]]</center> | ||Flyg bort min fågel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/08BOGxZbs9x9lwvsLUlz2F]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 12.11|11]]''' || rowspan= "7"|Grönwalls||{{spotify|id=3EN7pZpamBvM8eq5JIQSJn}} | |||
|- | |||
||Regn i mitt hjärta||{{spotify|id=5c9ZBjk8TBnjGw9uKWR8ru}} | |||
|- | |||
||Två ögon blå||{{spotify|id=489bUU2P8Y2yvf8tw09yzJ}} | |||
|- | |||
||Här vill jag bo!||{{spotify|id=4wkrqoOlzLOXtTXfeZKtca}} | |||
|- | |||
||Nu idag||{{spotify|id=5FOVgDEXpxojqHAbNGuQme}} | |||
|- | |||
||På någon sekund||{{spotify|id=7tEqH6VPDhCyqkepymGoOo}} | |||
|- | |||
||Kärlek på lasarettet||{{spotify|id=06XUJyNyWfm5lU7YslUOxU}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar