Telefonnummer/BingoLotto Göteborg: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 maj 1996|6 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 maj 1996|6 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 13 maj 1996|13 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 mars 1998|16 mars 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 87/45/96/86) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 69/06/68/67) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 84/52/55/65) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 18/58/96/82) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 18/58/96/82) | ||
|} | |} |
Versionen från 17 juni 2012 kl. 14.02
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
12 september 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
4 mars 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
6 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
13 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
14 oktober 1996 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
16 februari 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
16 mars 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 87/45/96/86) |
14 september 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 69/06/68/67) |
2 mars 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 84/52/55/65) |
27 april 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 18/58/96/82) |