38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 58: | Rad 58: | ||
| ||style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.19|19]]'''|| ||{{nowrap|[[16 december]] [[2012]]}}|| | | ||style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.19|19]]'''|| ||{{nowrap|[[16 december]] [[2012]]}}|| | ||
|- | |- | ||
||| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.20|20]]'''|| ||{{nowrap|[[23 december]] [[2012]]}}|| | | || style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.20|20]]'''|| ||{{nowrap|[[23 december]] [[2012]]}}|| | ||
|- | |||
| || style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.21|21]]'''|| ||{{nowrap|[[31 december]] [[2012]]}}|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar