38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 170: | Rad 170: | ||
|| In the Shadows|| | || In the Shadows|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.15|15]]''' ||rowspan= "2"|The Boppers||57||{{spotify|id=3C6qDDxngaXeMJpTE6pJdH}} | |||
|- | |||
|A little bit of soap||{{spotify|id=1zoYwTJjpdjfoqpImssa1K}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Dream Theme|| | |||
|- | |||
|Balladen om Ernst Georg Johansson från Uddevalla|| | |||
|- | |||
|| Invitation till Guatemala|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar