38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} | ||
|- | |- | ||
||Så mycket, mycket mer|| | ||Så mycket, mycket mer||{{spotify|id=7oEFc2qw1neNa5SRLw9OKx}} | ||
|- | |- | ||
||Varje gång jag ser dig|| | ||Varje gång jag ser dig||{{spotify|id=1C4h9fAGxeCPeyufrDEXtw}} | ||
|- | |- | ||
||Ta mig som jag är|| | ||Ta mig som jag är|| | ||
Rad 28: | Rad 28: | ||
||Jag lever i en drömvärld|| | ||Jag lever i en drömvärld|| | ||
|- | |- | ||
||Under the moon of love|| | ||Under the moon of love||{{spotify|id=30dyJnktvJIn9N4TxGzFWy}} | ||
|- | |- | ||
||Kärlekens spel|| | ||Kärlekens spel||{{spotify|id=6IqcWWGGJZIQbOZp3BFAtt}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 07.09|9]]''' || rowspan= "4"|Sven-Ingvars||Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 07.09|9]]''' || rowspan= "4"|Sven-Ingvars||Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | ||
Rad 44: | Rad 44: | ||
|Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | |Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 07.10|10]]''' || Christina Lindbergs orkester||Sången till livet|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 07.10|10]]''' || rowspan= "2"| Christina Lindbergs orkester||Sången till livet||{{spotify|id=2UezRocJ7vHRxezMH9Ujh5}} | ||
|- | |||
| Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | ||
|- | |- | ||
||Heja Blåvitt|| | ||Heja Blåvitt||{{spotify|id=5dcw4QQjB6TpQOxsVOn6iA}} | ||
|- | |- | ||
||Radio Luxemburg || | ||Radio Luxemburg || | ||
Rad 62: | Rad 64: | ||
||Om du inte kommer hem ikväll|| | ||Om du inte kommer hem ikväll|| | ||
|- | |- | ||
||Du är som en sommardag|| | ||Du är som en sommardag||{{spotify|id=2CZmSe1iR4BqA2ReCJFhuE}} | ||
|- | |- | ||
||Loket & Harlad Treutiger ''(musikvideo)''||En riktig god jul|| | ||Loket & Harlad Treutiger ''(musikvideo)''||En riktig god jul||{{spotify|id=19s7BjjfBqbTFhEf2N9t0v}} | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar