38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.06|6]]'''||Shoppinghelg i Berlin||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 4 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.06|6]]'''||Shoppinghelg i Berlin||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 4 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 37.07|7]]'''||Nyårsresa för hela familjen||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |||
||100.000 kr||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar