38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.01|1]]'''||Gran Canaria||099-445 45||7.90 kr||3, 4, 6 | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.01|1]]'''||Gran Canaria||099-445 45||7.90 kr||3, 4, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.02|2]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.90 kr||0, 3, 9 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr|| |
redigeringar