38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 36: | Rad 36: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.10|10]]'''||Lottas super 8||099-315 70||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.10|10]]'''||Lottas super 8||099-315 70||9.90 kr|| | ||
|- | |||
||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.11|11]]'''||Paris||099-445 45||7.90 kr||0, 4, 5 | |||
|- | |- | ||
||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | ||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| |
redigeringar