38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "11"|'''[[Avsnitt 23.01|1]]''' || rowspan= "6"|Kicki, Bettan & Lotta||Dag efter dag|| | ||
|- | |- | ||
|Åsa Jinder & Jenny Öhlund||Nu är tid att leva|| | |Kär och galen|| | ||
|- | |||
|Miss Decibel|| | |||
|- | |||
|Having a party|| | |||
|- | |||
|100%|| | |||
|- | |||
|Vem é dé du vill ha||{{spotify|id=05BKSALVHiXa2PukBrofv9}} | |||
|- | |||
|Åsa Jinder, Tuva Härdelin & Jenny Öhlund||Nu är tid att leva|| | |||
|- | |- | ||
|Fredrik Kempe||Vincero||{{spotify|id=26oXjYgoTyhtY8OJ0vYbBD}} | |Fredrik Kempe||Vincero||{{spotify|id=26oXjYgoTyhtY8OJ0vYbBD}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Weather with you|| | |||
|- | |||
||The Good Life|| | |||
|- | |||
||Husbandet, Tuva Härdelin och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Häxhov|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 23.02|2]]''' || Sven-Ingvars och Wojtek Goral||När solen färgar juninatten|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 23.02|2]]''' || Sven-Ingvars och Wojtek Goral||När solen färgar juninatten|| |
redigeringar