38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 70: | Rad 70: | ||
|This is not America|| | |This is not America|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="7"|'''[[Avsnitt 23.05|5]]''' || Joey Tempest||Forgiven||{{spotify|id=6z5PhkCaFmtoTFweBTNU02}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|Vikingarna||En Vän Som Du||{{spotify|id=4hLoJFLu0fCitDedB3OV8K}} | |rowspan="2"|Vikingarna||En Vän Som Du||{{spotify|id=4hLoJFLu0fCitDedB3OV8K}} | ||
|- | |- | ||
|Våren 1972||{{spotify|id=6tRkuaVSgPivqT4XnN5wfo}} | |Våren 1972||{{spotify|id=6tRkuaVSgPivqT4XnN5wfo}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävling)''||Blommig falukorv|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ain't no sunshine when she's gone|| | |||
|- | |||
|I know him so well|| | |||
|- | |||
|Heal the world|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="3"|'''[[Avsnitt 23.06|6]]''' || Robyn||Keep this fire burning||{{spotify|id=6I7kWBZmPZk1yxZHzBmSgQ}} | | style="text-align: center;" rowspan="3"|'''[[Avsnitt 23.06|6]]''' || Robyn||Keep this fire burning||{{spotify|id=6I7kWBZmPZk1yxZHzBmSgQ}} |
redigeringar