38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 84: | Rad 84: | ||
|Heal the world|| | |Heal the world|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="8"|'''[[Avsnitt 23.06|6]]''' || rowspan="2"|Robyn||Keep this fire burning||{{spotify|id=6I7kWBZmPZk1yxZHzBmSgQ}} | ||
|- | |||
|Don’t stop the music||{{spotify|id=1uPr6zdilu51NtMHTQ0QX4}} | |||
|- | |- | ||
|Peter Stormare||Kelly's Sång|| | |Peter Stormare||Kelly's Sång|| | ||
|- | |- | ||
|Friends||In The Heat Of The Night||{{spotify|id=4CJyGoiqmlQmMxPDmnPlgK}} | |Friends||In The Heat Of The Night||{{spotify|id=4CJyGoiqmlQmMxPDmnPlgK}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävling)''||Du kan alltid bli nummer ett|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Autumn in New York|| | |||
|- | |||
|Duvermåla Hage|| | |||
|- | |||
|God only knows|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="4"| '''[[Avsnitt 23.07|7]]''' || Ace of Base ||Beautiful morning||{{spotify|id=2DAnf9FhQYMpSgo362OLhn}} | | style="text-align: center;" rowspan="4"| '''[[Avsnitt 23.07|7]]''' || Ace of Base ||Beautiful morning||{{spotify|id=2DAnf9FhQYMpSgo362OLhn}} |
redigeringar